monitory
Monitor 27M2N3200NF 27 cali IPS 144Hz HDMI DP
- Model:
27M2N3200NF
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 160
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
368.41 zł / szt
453.14 zł gross
Poszerz swoje gamingowe horyzonty
Ten 27-calowy monitor z matrycą Fast IPS oferuje ostre i płynne obrazy, które przeniosą Twoją rozgrywkę na wyższy poziom. Częstotliwość odświeżania 144 Hz oraz ultraszybki czas reakcji 0,5 ms (Smart MBR) gwarantują wyjątkową jakość i pełną immersję podczas gry.
Funkcje stworzone z myślą o graczach
- Smart MBR redukcja rozmycia ruchu dla wyraźniejszych scen
- ShadowBoost lepsza widoczność w ciemnych partiach obrazu
- Evnia Precision Center precyzyjna kontrola i personalizacja ustawień
- SmartImage Game Mode zoptymalizowane tryby obrazu pod kątem różnych gatunków gier
- Tryb LowBlue i technologia Flicker-Free większy komfort dla oczu podczas długich sesji
- Smart Crosshair cyfrowy celownik ułatwiający precyzyjne celowanie i poprawiający zabawę
Stworzony do dynamicznej akcji
- Częstotliwość odświeżania 144 Hz płynny i wyraźny obraz bez zacięć
- Czas reakcji 0,5 ms błyskawiczna reakcja na każdy ruch
- Certyfikowana zgodność z NVIDIA G-SYNC idealna synchronizacja obrazu
- Niski input lag minimalne opóźnienie między urządzeniem a monitorem
- Wciągające wrażenia wizualne
- Ekran Full HD 16:9 szczegółowy i ostry obraz
- Obsługa HDR (High Dynamic Range) realistyczne kolory i lepszy kontrast
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model | 27M2N3200NF |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Wysokość z podstawą | 463 |
| Głębokość z podstawą | 216 |
| Waga z podstawą | 3.72 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Certyfikaty | UKCA |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21.6 |
| Waga | 3.17 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Wysokość | 362 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 616 |
| Głębokość | 55 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 6200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 780 x 145 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |