monitory
Monitor 27BA550-B 27 cali IPS Full HD 100Hz
- Model:
27BA550-B
- Wysokość z podstawą: 536.6
- Głębokość z podstawą: 239.9
- Full specification
Status: Out of stock
649.00 zł / szt
798.27 zł gross
Dokładny kolor pod szerokim kątem
Monitor LG Full HD (1920x1080) z technologią IPS zapewnia wyraźne i spójne kolory. Może zapewnić dokładne odwzorowanie kolorów i pomóc użytkownikom oglądać ekran pod szerokim kątem.
Wszechstronne monitory biznesowe do różnych miejsc pracy
Ten wszechstronny monitor może wykonywać różne prace w wielu miejscach, takich jak biura, instytucje publiczne i obsługa klienta, dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi IPS i konstrukcji praktycznie bez obramowania z 3 stron.
Różnorodny interfejs
Model 27BA550 jest wyposażony w wiele portów, co zwiększa możliwości połączeń dla ciężko pracujących osób. Dzięki wielu portom można z łatwością podłączyć wiele urządzeń w celu wydajnej konfiguracji na biurku.
Technical Specifications
| Brand | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 27BA550-B |
| Wysokość z podstawą | 536.6 |
| Głębokość z podstawą | 239.9 |
| Waga z podstawą | 5.05 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 |
| Certyfikaty | CE |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 14.5 |
| Waga | 3.25 |
| Wysokość | 360.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 610.8 |
| Głębokość | 50.8 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 7800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 750 x 500 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |