Monitor 27B3CF2 27 cali IPS 100Hz HDMI USB-C HAS
- Model:
27B3CF2
- Wysokość z podstawą: 398.6
- Głębokość z podstawą: 229.8
- Full specification
Monitor 27B3CF2 27 cali IPS 100Hz HDMI USB-C HAS
Kompaktowy blask dzięki złączu USB-C i stojakom z regulacją wysokości zapewniającym większą produktywność
Przedstawiamy najnowszy dodatek do linii B3 genialny 27-calowy wyświetlacz wyposażony w panel IPS zapewniający zapierający dech w piersiach obraz i realistyczne kolory. Jeśli szukasz czegoś większego niż 23,8 cala, 27B3CF2 będzie idealnym wyborem. Dzięki implementacji USB-C możliwy jest jednocześnie sygnał wideo, dostarczanie zasilania i przesyłanie danych. Monitor ma te same funkcje, co model 24B3CF2, co oznacza, że posiada podstawki z regulacją wysokości, płynnie integrując ergonomiczne funkcje z miejscem pracy. Dzięki możliwości dostosowania wysokości do własnych preferencji, możesz osiągnąć idealny kąt widzenia, zmniejszając obciążenie szyi i oczu podczas długich sesji pracy lub nauki. Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy uczysz się, ciesz się wygodniejszym i przyjemniejszym oglądaniem dzięki dużemu ekranowi 27B3CF2.
Technical Specifications
| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | 27B3CF2 |
| Wysokość z podstawą | 398.6 |
| Głębokość z podstawą | 229.8 |
| Waga z podstawą | 5.56 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 508.6 |
| Zakres regulacji wysokości | 110 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Waga | 4.03 |
| Wysokość | 356.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 616.6 |
| Głębokość | 45.3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 481 x 162 x 820 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |