monitory
Monitor 27 cali XUB2797HSN-B2 IPS,FHD,USB-C Dock,HAS,300cd /5y/
- Model:
ProLite XUB2797HSN-B2
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Full specification
Status: Out of stock
693.71 zł / szt
853.26 zł gross
ProLite XUB2797HSN-B2
27-calowy monitor w technologii IPS ze stacją dokującą USB-C i RJ45 (LAN)
Monitor XUB2797HSN wyposażony w stację dokującą USB-C dock porządkuje miejsce pracy, umożliwiając przesyłanie sygnału z notebooka do monitora oraz do zasilania i ładowania notebooka z monitora za pomocą tylko jednego kabla. Dodatkowo, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN, notebook również zostanie automatycznie podłączony do sieci. Dzięki wyjściu DisplayPort możesz łatwo rozszerzyć swój pulpit, tworząc konfigurację złożoną z dwóch monitorów. Posiada stopę z regulacją wysokości 150 mm z funkcją obrotu, dzięki czemu łatwo dostosować pozycję ekranu do własnych preferencji.
Technical Specifications
| Brand | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite XUB2797HSN-B2 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| Waga z podstawą | 6 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 550.5 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.8 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 22 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 400.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.5 |
| Głębokość | 209.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 690 x 140 x 440 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |