monitory
Monitor 27 cali EX271 1ms IPS/180Hz/FullHD/Gaming
- Model:
EX271
- Wysokość z podstawą: 464.33
- Głębokość z podstawą: 211.74
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
709.57 zł / szt
872.77 zł gross
EX27 27 cali FHD 180Hz Monitor Gamingowy BenQ MOBIUZ
- Wyposażony w technologię BenQ AI, najlepszy do gier konsolowych AAA
- 180Hz redukuje efekty rozmycia na ekranie, zapewniając bardziej pochłaniające doświadczenie gry
- Baza danych Game Color analizuje wizualne spostrzeżenia z gier i zamienia je w ustawienia kolorów
Technical Specifications
| Brand | Benq |
|---|---|
| Model | EX271 |
| Wysokość z podstawą | 464.33 |
| Głębokość z podstawą | 211.74 |
| Waga z podstawą | 6 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność HDR | 400 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 22 |
| Waga | 5.44 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 374.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.8 |
| Głębokość | 87.25 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 9000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 720 x 155 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |