monitory
Monitor 16 cali PA16USV 4K IPS HDMI USB-C
- Model:
PA16USV
- Wysokość z podstawą: 242.5
- Głębokość z podstawą: 109.3
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
3 051.33 zł / szt
3 753.14 zł gross
Monitor profesjonalny ASUS ProArt PA16USV - 15,6 cala, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, HDR-10, 100% sRGB / Rec.709, E2, Calman Verified, 12G-SDI, HDMI, USB-C, kartonowy system wielokrotnego użytku jako osłona monitora, Ekologiczny zrównoważony rozwój
- 15,6-calowy panel IPS 4K HDR (3840 x 2160) o szczytowej jasności 400 nitów
- Szeroka gama kolorów ze 100% pokryciem sRGB i 100% Rec.709
- Calman Zweryfikowany i fabrycznie skalibrowany pod kątem dokładności kolorów Delta E2
- 12G-SDI obsługuje odtwarzanie 4K@60Hz czasie rzeczywistym bez żadnej kompresji
- Szerokie możliwości połączeń, w tym wejście 12G-SDI, USB-C (DP Alt Mode), HDMI i koncentrator USB dla maksymalnej elastyczności
- Zawiera mini statyw i podpórkę, dwie opcje pasujące do każdego scenariusza lub konfiguracji
- Zrównoważony rozwój: opakowania papierowe i kartony wielokrotnego użytku jako osłona monitora, energooszczędne standardy środowiskowe
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | PA16USV |
| Wysokość z podstawą | 242.5 |
| Głębokość z podstawą | 109.3 |
| Waga z podstawą | 1.4 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 193.62 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.21 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 15 |
| Waga | 1.3 |
| Plamka matrycy | 0.089 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 224.9 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 357.4 |
| Głębokość | 26.6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 560 x 170 x 370 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |