moduły SFP, DAC
Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km
- Standard: SFP
- Rodzaj światłowodu: Single-mode
- Max. prędkość przesyłu: 1.25
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
44.19 zł / szt
54.35 zł gross
TL-SM321A-2
- Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX
- Wykorzystanie najnowszego standardu 1000Base-BX
- Transmisja na dystansie do 2 km na jednomodowym kablu światłowodowym 9/125 m
- Zgodność z wymogami SFP-MSA
- Obsługa funkcji DDM
- Możliwość podłączania i odłączania urządzenia metodą Hot Swap\
Możliwości produktu
- Moduł TL-SM321A-2 TP-Link to urządzenie zaprojektowane zgodnie ze wszystkimi wymogami umowy SFP-MSA. Ten dwukierunkowy transceiver optyczny WDM wyposażony został w światłowodowe złącze LC i umożliwia transmisję danych na odległość 2 km poprzez jednomodowy kabel światłowodowy 9/125 m.
- Ponadto urządzenie obsługuje funkcję DDM, zgodną z warunkami umowy SFF-8472. DDM daje możliwość monitorowania parametrów transceivera, w tym mocy optycznej na wyjściu i na wejściu oraz temperatury pracy.
- TL-SM321A-2 ma zastosowanie w przypadku sieci światłowodowych o małym lub średnim zasięgu i zapewnia stabilne połączenia światłowodowe dla przełączników, routerów, serwerów, itp.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Standard | SFP |
| Rodzaj światłowodu | Single-mode |
| Max. prędkość przesyłu | 1.25 |
| Typ / długość fali | 1550 nm |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy
|
| Certyfikaty | FCC, CE |
| Zasilanie | 3,3 V |
| Oznaczenia |
| Weight | 61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 x 125 x 80 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |