akumulatory/baterie
Moduł bateryjny do Powerline RT Pro 2/3kVA
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatury pracy [°C]: 0 ÷ +40
- Temperatura powietrza chłodzącego [°C]: < 25
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 12
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
3 042.39 zł / szt
3 742.14 zł gross
Moduł bateryjny do Powerline RT Pro 2/3kVA
Moduł bateryjny przeznaczony jest do zasilaczy POWERLINE RT PRO 2000 i POWERLINE RT PLUS 3000. Zasilacze te mają możliwość podłączenia równocześnie do 4 modułów, co pozwala na znaczne wydłużenie czasu pracy zasilacza w trybie pracy bateryjnej. Moduły oferowane są w obudowach typu Rack/Tower.
Technical Specifications
| Brand | EVER |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 12 |
| Wymiary | 86 (2U) x 438 x 600 mm |
| Waga | 40.1 |
| Napięcie | 72 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 39900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 780 x 575 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |