modemy GSM
Modem sieci bezprzewodowej 5G DW5933e
- Sieć UMTS: 850 MHz
- Karta SIM: eSIM
- Sieć LTE: 3500 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
448.68 zł / szt
551.88 zł gross
Modem sieci bezprzewodowej Mobile DW5933e
Urządzenie pozwala szybko wysyłać wiadomości e-mail i załączniki, a także surfować w sieci Web. Ten karty WWAN da Ci natychmiastowy i stały dostęp do Internetu. Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Wymiary | 2,3 x 30 x 52 mm |
| Waga | 9.5 |
| Pozostałe parametry |
Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Interfejs | PCIe |
| Transmisja danych | 5G |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 85 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |