modemy GSM
Modem 4G LTE LM1200 Cat4
- Sieć LTE: 2600 MHz
- Karta SIM: Nano
- Sieć UMTS: 900 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
590.75 zł / szt
726.62 zł gross
Modem NETGEAR LM1200 4G LTE zapewnia niezawodne połączenie internetowe przez sieć LTE. Pokonaj swoje ograniczenia i zmaksymalizuj prędkość Internetu do 150 Mb / s , aby doświadczyć dużych prędkości pobierania dla najlepszego przesyłania strumieniowego i gier.
| Weight | 545 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 140 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 150 |
| Max. prędkość wysyłania | 50 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 116 x 116 x 32.25 mm |
| Waga | 180 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB-C |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |