Modem 4G LTE-AP WWAN 7P993AA
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Wymiary:
42 x 31 x 2 mm
- Waga: 7
- Full specification
HP XMM 7560 R+ LTE-Advanced Pro WWAN (7P993AA)
Bądź wszędzie i łącz się (niemal) wszędzie
Potrzebujesz Internetu... teraz, tutaj, tam i wszędzie. Zachowaj szybką i bezpieczną łączność przez sieć komórkową LTE z prędkością gigabitową i zoptymalizowanym zużyciem energii. The Intel XXM 7560 R+ LTE-Advanced Pro[1] zapewnia dedykowaną łączność szerokopasmową wybranym notebookom HP Business. Teraz świat jest naprawdę w Twoim zasięgu.
Globalna łączność i elastyczność
Podróżuj po świecie, nie znikając z radaru, dzięki dedykowanej komórkowej łączności szerokopasmowej. Korzystaj z nieprzerwanej łączności w szybkich, bezpiecznych i prywatnych sieciach LTE. Koniec z szukaniem haseł lub powolną pracą w podejrzanych, publicznych sieciach Wi-Fi.
Ukryta łączność
Bez urządzenia USB, o którym trzeba pamiętać. Bezproblemowo połącz urządzenie z Internetem, zachowując przy tym niezawodność i spokój ducha. Wystarczy złapać komputer i ruszyć w drogę.
Szeroki wybór połączeń
Połącz się z nawet 35 sieciami LTE - tutaj, tam i niemal w każdym innym miejscu.
Zoptymalizowane zasilanie
Proces Intel 14 nm zapewnia maksymalną optymalizację zużycia energii. Niewiarygodnie szybka łączność bez kompromisów.
Pobieraj i przesyłaj w drodze
Jest tak szybki, że może Ci się wydawać, że to Ethernet. Doświadcz gigabitowej prędkości pobierania i do 150 Mb/s przesyłania w dowolnym miejscu.
Testowany przez HP z 3-letnią gwarancją
Modem został przetestowany i certyfikowany zgodnie ze światowym standardem doskonałości HP. Na wszelki wypadek jest objęty 3-letnią gwarancją.
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 153 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 42 x 31 x 2 mm |
| Waga | 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | M.2 |
| Transmisja danych | LTE |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |