modele plastikowe
Model plastikowy statek Cruiser ship Aida
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05230
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
202.00 zł / szt
248.46 zł gross
Model plastikowy statek Cruiser ship Aida
Model plastikowy do samodzielnego sklejenia i pomalowania.
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05230 |
| Rodzaj | Statki |
| Skala | 1:400 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 60 x 42,5 x 11,7 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 1984 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 600 x 475 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |