Model plastikowy Sd.Kfz. 164 Nashorn 1/72
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 184
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Sd.Kfz. 164 Nashorn - był potężnym niszczycielem czołgów, którego potężne działo przeciwpancerne kal. 8,8 cm stanowiło zagrożenie dla każdego czołgu wroga z dużej odległości. Pierwotnie zaprojektowany w oparciu o Panzer III/IV, Nashorn odegrał znaczącą rolę na różnych frontach II wojny światowej. Ten zestaw modeli do składania nie tylko umożliwia zbudowanie kawałka historii, ale także zrozumienie i docenienie wyjątkowej inżynierii i strategicznej wartości nosorożca.
Plastikowy model do sklejania REVELL nie zawiera w komplecie farb i kleju.
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 184 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 03358 |
| Skala | 1:72 |
| Rodzaj | Opancerzone wozy bojowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakownia: 24.3 x 15.8 x 3.6 cm |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wysokość | 3.7 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 11.7 |
| Szerokość | 4.1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 245 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |