modele metalowe
Model Motocykl Suzuki V-Strom 1/12
- Bezpieczeństwo:
- Prosimy zachować opakowanie wraz z ostrzeżeniami i pozostałymi informacjami do późniejszej korespondencji.
- Przed przekazaniem dziecku należy usunąć wszystkie elementy opakowania.
- Opakowanie nie stanowi części zabawki.
- Nr katalogowy:
10131101/77554
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
37.50 zł / szt
46.13 zł gross
Model w skali 1:12, charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz ruchomym zawieszeniem. Motocykl wyposażony w nóżkę, na której można go postawić. Jest wiernym odwzorowaniem w skali prawdziwego motocykla.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 10131101/77554 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Motocykle |
| Skala | 1:12 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 12 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 201 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 120 x 215 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |