modele metalowe
Model metalowy Bugatti Bolide niebieski 1/24
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10132911
- Skala: 1:24
- Full specification
Status: Out of stock
57.50 zł / szt
70.73 zł gross
Model metalowy Bugatti Bolide niebieski 1/24
Model w skali 1:24. Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy. Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi. Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10132911 |
| Skala | 1:24 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Sportowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,5 x 23 x 11,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 230 x 105 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |