młynki
Młynek ręczny LT7014
- Średnica: 5.5
- Turbo / Praca pulsacyjna: Nie
- Pozostałe parametry:
Pojemność: 2 x 100 ml
- Full specification
Status: Out of stock
24.73 zł / szt
30.42 zł gross
TUBE - Młynek ręczny
- Młynek do przypraw/pieprzu/soli jest wyprodukowany ze stali nierdzewnej i plastiku z ceramicznym mechanizmem mielącym z regulowaną grubością mielenia.
- Dwa przejrzyste naczynia umożliwiają obserwowanie stanu napełnienia młynka.
- Obsługa młynka przy pomocy mechanizmu obrotowego po obu stronach.
Technical Specifications
| Brand | Lamart |
|---|---|
| Średnica | 5.5 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Nie |
| Pozostałe parametry | Pojemność: 2 x 100 ml |
| Akcesoria w zestawie | Wieczka do uchwycenia resztek przypraw |
| Typ | Do przypraw |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Przezroczysty |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |