zawody
Młotowiertarka Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
57.90 zł / szt
71.22 zł gross
Młotowiertarka Bosch
Realistyczna wiertarka pneumatyczna idealna dla małego majsterkowicza! Wydaje dźwięki imitujące pracę prawdziwej wiertarki.
| Weight | 574 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 295 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8450 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Narzędzia |
| Wymiary | 29 x 15 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |