klawiatury
MK850 Wireless Desktop 920-008226
- Model:
MK850 Performance
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Full specification
Status: Out of stock
416.28 zł / szt
512.02 zł gross
| Weight | 1380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 530 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | MK850 Performance |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Separator | Mysz |
| Wymiary | 45 x 74 x 115 mm |
| Waga | 135 |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Rodzaj | Standard |
| Akcesoria w zestawie | - Klawiatura bezprzewodowa |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |