koncentratory USB
Mini Hub USB Halyx 4 porty
- Standard: USB 2.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Liczba portów: 4
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
30.24 zł / szt
37.20 zł gross
Mini Hub USB Halyx 4 porty
Koncentrator USB doda 4 gniazda USB do komputera.
- Pozwala dodać 4 standardowe porty USB 2.0 do przesyłania danych i podłączania urządzeń
- Współpracuje z każdym komputerem lub laptopem z portem USB-A
- Mały i lekki, doskonały na podróż
- Wytrzymały i elegancki wygląd z aluminiową obudową
- Obsługuje USB 2.0 (do 480 Mbit/s)
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Liczba portów | 4 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Wymiary | 96 x 15 x 7 mm |
| Waga | 19 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 100 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |