zabawa w dom
Mikser stojący
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy.
- Przed podan
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
22.00 zł / szt
27.06 zł gross
Mikser stojący
Funkcje:
- Po naciśnięciu przycisku mieszadełko się obraca
- Dioda podświetla miskę
- Uchylny mikser
| Weight | 468 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 250 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 180514 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20,5 x 20,5 x 9,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |