miksery
Mikser ręczny MFQ 40304
- Moc: 500
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Regulacja prędkości: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
141.68 zł / szt
174.27 zł gross
Mikser ręczny MFQ 40304
Elegancki mikser w kolorze bordo dla szczególnie wymagających, z innowacyjnymi końcówkami FeinCreamer.
- Super cichy i lekki. Bardzo mocny silnik gwarantujący doskonałe rezultaty
- Nowoczeny design
- 2 innowacyjne końcówki miksujące FineCreamer ze stali szlachetnej - 20% więcej objętości ubijanej śmietany czy piany z białek
- Wyjście do podłączenia stopy miksujacej blendera lub rozdrabniacza
- Bardzo wydajny silnik o mocy 500W gwarantujacy doskonałe rezultaty
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 500 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Misa | Nie |
| Wymiary | 142 x 200 x 75 mm |
| Waga | 1.1 |
| Akcesoria w zestawie | - 2 końcówki do ubijania i mieszania |
| Długość przewodu zasilającego | 1.4 |
| Liczba prędkości | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 1300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 x 100 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |