miksery
Mikser ręczny 500W MTD1016
- Moc: 500
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Regulacja prędkości: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
80.07 zł / szt
98.49 zł gross
Cechy funkcjonalne:
- Moc miksera 500W odpowiednia moc urządzenia zapewnia większą skuteczność działania.
- Płynna regulacja prędkości - płynnie i delikatnie regulujesz wszystko za pomocą funkcyjnego suwaka.
- Funkcja Turbo - tryb maksymalnej mocy urządzenia, niezbędny gdy chcemy szybko zmiksować składniki.
- Trzepaczki i haki ze stali szlachetnej (nierdzewnej) -trzepaczki doskonale sprawdzają się gdy chcemy ubić białko czy wyrobić ciasto na naleśniki.
- Ergonomiczny uchwyt - wygodny uchwyt powleczony miękkim gumowym tworzywem, sprawia że praca staje się jeszcze przyjemniejsza.
Technical Specifications
| Brand | Amica |
|---|---|
| Moc | 500 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Misa | Nie |
| Wymiary | 152 x 82,5 x 100 mm |
| Waga | 1.05 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.1 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 1300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 200 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |