mikro i mini wieże
Mikrowieża MSBTU-300
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Full specification
Status: Out of stock
396.03 zł / szt
487.12 zł gross
Hi-Fi Micro music system MSBTU-300
- Przesyłaj strumieniowo muzykę przez Bluetooth ze smartfona, tabletu i komputera!
- Kompatybilny z Apple, Androidem i Windowsem.
- Moc wyjściowa audio: 10 W + 10 W RMS.
- Kompatybilny z Bluetooth. Wersja 4.2.
- Cyfrowy tuner radiowy FM - 40 ustawień.
- Odtwarzacz CD kompatybilny z MP3.
- Wyjście słuchawkowe (3,5 mm) i wyjście audio (RCA).
- Wejście AUX (RCA).
- Odtwarzanie i ładowanie przez USB.
Technical Specifications
| Brand | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 40 |
| System | Mikrowieża |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 5200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 575 x 270 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |