Mikroskop
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy.
- Przed podan
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
124582
- Full specification
Mikroskop
Mikroskop to idealny prezent dla młodych badaczy, którzy pragną zgłębiać tajemnice mikroskopowego świata.
Wyposażony w trzy różne stopnie powiększenia - 200, 600 i 1200 krotne.
Dzięki temu, mikroskop umożliwia eksplorację różnorodnych struktur i detali z najbliższego otoczenia.
Zapewnij swojemu małemu badaczowi niezapomniane chwile odkrywania i pozwól mu zgłębiać fascynujący świat mikroskopowych detali z pomocą tego wyjątkowego mikroskopu.
Dodatkowo do mikroskopu są zainstalowane 4 filtry koloru - zielony, niebieski, żółty, czerwony. Można wybrać odpowiedni kolor do obserwacji próbki, aby uzyskać różne efekty obserwacji.
W zestawie jest także uchwyt do telefonu, dzięki temu można zrobić zdjęcie obserwowanej próbki.
Zasilanie: 2 x AA (brak w zestawie)
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
| Weight | 460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 210 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 124582 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Mikroskop |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20,5 x 9,5 x 27,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt do telefonu |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |