mikrofony
Mikrofon studyjny z uchwytem
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pasmo przenoszenia (min.): 20
- Pasmo przenoszenia (maks.): 20
- Full specification
Status: Out of stock
66.79 zł / szt
82.15 zł gross
Mikrofon studyjny z uchwytem
Wysokiej jakości mikrofon studyjny marki BLOW z pełnym wyposażeniem, co umożliwia natychmiastowe użytkowanie. Dzięki podłączeniu za pośrednictwem interfejsu USB mikrofon idealnie nadaje się do komputerów czy laptopów w celu nagrywania różnego rodzaju dźwięków, streamowania czy innych celów.
Najważniejsze cechy:
- Idealny do komputera - świetnie sprawdzi się podczas streamowania, gier czy nagrywania wokalu
- Niska cena, wysoka jakość - mikrofon w wysokiej jakości dostępny dla budżetu każdego użytkownika
- Proste podłączenie - mikrofon wystarczy podłączyć do komputera za pomocą dołączonego do zestawu adaptera USB
- Regulowany uchwyt - prosty montaż do stołu czy biurka oraz szeroki zakres regulacji ramienia
- Pełny zestaw - w opakowaniu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: przewody, adapter, uchwyt, gąbka, pop filtr, elementy montażowe
- Wejście słuchawkowe - możliwość podłączenia słuchawek za pomocą adaptera
| Weight | 1282 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 190 x 415 cm |
Technical Specifications
| Brand | BLOW |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | -34 |
| Pozostałe parametry |
|
| Impedancja | 150 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |