mikrofony
Mikrofon Retro Style jack 3,5mm
- Czułość: 44
- Złącza: 3,5 mm
- Wymiary:
161 x 81 x 81 mm.
- Full specification
Status: Out of stock
28.51 zł / szt
35.07 zł gross
HS0036 - Mikrofon Retro Style
Do rozmów, gry, śpiewu itp.
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Czułość | 44 |
| Złącza | 3,5 mm |
| Wymiary | 161 x 81 x 81 mm. |
| Pozostałe parametry | Przycisk wyciszenia |
| Długość przewodu | 1.9 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Brak |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 85 x 85 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |