mikrofony
Mikrofon Madell
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pasmo przenoszenia (min.): 50
- Pasmo przenoszenia (maks.): 16
- Full specification
Status: Out of stock
64.32 zł / szt
79.11 zł gross
| Weight | 301 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 110 x 265 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Wymiary | 210x70x60mm |
| Waga | 217 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 2200 |
| Długość przewodu | 2.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |