mikrofony
Mikrofon GXT234W Yunix USB biały
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pasmo przenoszenia (min.): 100
- Pasmo przenoszenia (maks.): 16
- Full specification
Status: Out of stock
109.68 zł / szt
134.91 zł gross
Mikrofon GXT234W Yunix USB
- Kompaktowy mikrofon gamingowy pod USB jest idealny do streamerów i content creatorów.
- Dzięki kompatybilności z wieloma platformami mikrofonu można używać z komputerem, PlayStation lub Mac.
- Wygodny stojak z podświetleniem RGB LED i regulacją odpowiada za stylowy wygląd i funkcjonalność.
- Kardiodowy wzorzec nagrywania sprawia, że głos jest głośny i wyraźny.
- Łatwo dostępna funkcja wyciszania dzięki poręcznemu przyciskowi z przodu mikrofonu.
- Wbudowany pop filtr sprawia, że ten mikrofon odfiltrowuje dokładnie to, co chcesz usłyszeć.
- Usłysz swoje nagranie dzięki wyjściu słuchawkowemu.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Czułość | -32 |
| Wymiary | 108 x 55 x 55 mm |
| Waga | 216 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 2.2 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 95 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |