mikrofony
Mikrofon GXT 232 Mantis
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Pasmo przenoszenia (min.): 50
- Pasmo przenoszenia (maks.): 16
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
89.98 zł / szt
110.68 zł gross
GXT 232 Mantis Mikrofon
Mikrofon USB z trójnogiem do streamingu, podcastów, vlogów i nakładania głosu.
Cechy główne produktu:
- Cyfrowe złącze USB, natychmiastowa gotowość do pracy na dowolnym komputerze i laptopie
- Czysta reprodukcja dźwięku; uniwersalne zastosowanie
- Doskonały do podcastów, vlogów, nakładania głosu, nagrywania muzyki lub streamingu na YouTube, Twitch, czy Facebooku
- Zestaw zawiera uchwyt antywstrząsowy, osłonę typu pop filter i trójnóg
- Kabel USB 1,5 m
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Wymiary | 150 x 50 x 35 mm |
| Waga | 120 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.5 |
| Unboxing | |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 379 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 190 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |