mikrofony
Mikrofon GXT 215 ZABI LED
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Pasmo przenoszenia (min.): 100
- Pasmo przenoszenia (maks.): 10000
- Full specification
Status: Out of stock
74.87 zł / szt
92.09 zł gross
- Mikrofon do gier USB z elastyczną szyjką typu "gęsia szyjka "
- Do używania z serwisami Twitch, YouTube lub czatami głosowymi podczas grania
- Stylowa, podświetlana diodami LED podstawa z łatwo dostępnym przyciskiem wyciszania
- Wskaźnik LED: świeci się, gdy mikrofon jest aktywny i wyłącza się, gdy jest wyciszony
- Kompaktowy rozmiar: zajmuje mało miejsca na biurku
- Anti-poślizgowe gumowe nóżki zapewniają stabilność
- 140 cm długości kabla
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10000 |
| Czułość | 38 |
| Wymiary | 300 x 115 x 125 mm |
| Waga | 110 |
| Pozostałe parametry | Kompatybilne platformy oprogramowania Windows, Mac OS, Chrome OS |
| Długość przewodu | 140 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 140 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |