pozostałe
Mega Bańka Geometric Tęczowa 6
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
EP09507/95135
- Obszar: Sport
- Full specification
Status: Out of stock
20.50 zł / szt
25.22 zł gross
MegaBańka Geometric seria 2
Teraz MegaBańka w geometryczne kosmiczne i tęczowe wzory! MegaBańka Geometric seria 2 to wielka frajda dla każdego! Wygląda jak bańka, ale możesz się nią bawić jak piłką!
Odbijaj, ściskaj, podrzucaj! Weź ją na podwórko i zobacz co potrafi.
Możesz nawet spróbować się na niej położyć! Rośnie aż do 80 cm.
W asortymencie 6 wzorów: 3 kosmiczne i 3 tęczowe. Wzory kosmiczne dodatkowo świecą w ciemności! To kosmicznie kolorowa frajda, która zachwyci każdego!
Technical Specifications
| Brand | Epee |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | EP09507/95135 |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki |
| Wymiary | Obwód: 80 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 125 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |