maszynki do strzyż. włosów
Maszynka do włosów Pro Power HC5200
- Czas pracy na baterii/bateriach: 40
- Zastosowanie: Głowa
- Stosowanie na mokro: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
74.34 zł / szt
91.44 zł gross
Elegancka i stylowa maszynka posiada silnik Pro Power oraz samoostrzące, zaawansowane ostrza. Dwa grzebienie oferują możliwość wyboru długości strzyżenia od 3 do 42 mm. 40 minut bezprzewodowej pracy gwarantuje idealny wygląd w każdej chwili.
Technical Specifications
| Brand | Remington |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 40 |
| Zastosowanie | Głowa |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 3 |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 42 |
| Pozostałe parametry | - Silnik Pro Power |
| Akcesoria w zestawie | - Szczoteczka czyszcząca |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 543 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 150 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |