Maskotka interaktywna Miś Cobis Śpioszek
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 2 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte.Ryzyko zadławienia. Wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed podaniem dziecku zabawki należy usunąć opakowania i
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
KD-HUN2741
- Full specification
Miś Cobiś Śpioszek
Interaktywny Miś, który przygotowuje się do snu!
Na Misiu pojawiają się świecące miejsca, które wskazują na wykonanie określonej czynności np. umycie ząbków, uczesanie futerka, zagranie kołysanki czy przeczytanie książeczki. Dodatkowo Miś powie w czym należy mu pomóc.
Świecące miejsca pojawiają się na brzuszku, buzi, główce, rączce i oczkach Misia. Wykonujemy czynność lub przykładamy akcesoria, jeśli o to prosi nas Miś. Ostatnią czynnością będzie zawsze nałożenie maseczki na oczy, gdy Miś będzie gotowy, aby pójść spać.
Kolejność pojawiania się świecących miejsc za każdym razem może być inna. Miś mówi po polsku.
Technical Specifications
| Brand | Cobi |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 2 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte.Ryzyko zadławienia. Wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed podaniem dziecku zabawki należy usunąć opakowania i |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | KD-HUN2741 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Inne |
| Rodzaj | Misie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,4 x 19,4 x 31,7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 30 |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 675 kg |
|---|---|
| Dimensions | 205 x 300 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |