zrób to sam
Malowanie po numerach Jednorożec
- Nr katalogowy:
IHA 9201
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Full specification
Status: Out of stock
23.99 zł / szt
29.51 zł gross
Malowanie po numerach - Jednorożec
Malowanie po numerach to doskonały sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu. W prosty sposób pozwala stworzyć własny obraz. Wystarczy właściwy kolor farby nanieść na odpowadające mu pole na płótnie i wypełnić je.
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | IHA 9201 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Obrazy |
| Wymiary | 26.5 x 26.7 x 4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary płótna: 20.3 x 25.3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 465 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 270 x 265 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |