lornetki
Lornetka 10x21 DPC I
- Szkło pryzmatu: Bk7
- Powiększenie: 10
- Średnica obiektywu: 21
- Full specification
Status: Out of stock
189.00 zł / szt
232.47 zł gross
| Weight | 255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 110 x 115 cm |
Technical Specifications
| Brand | Olympus |
|---|---|
| Szkło pryzmatu | Bk7 |
| Powiększenie | 10 |
| Średnica obiektywu | 21 |
| Pole widzenia / 1000m | 87 |
| Średnica źrenicy wy. | 2.1 |
| Typ pryzmatu | Porro |
| Odstęp źrenicy we. | 11 |
| Wymiary | 107 x 82 x 41 mm (przy pełnym wysunięciu) |
| Waga | 170 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Stabilizacja obrazu | Nie |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |