suszarko-lokówki
Lokówko-suszarka KF1310 niebieska
- Moc: 400
- Regulacja temperatury: Tak
- Obrotowy przewód: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
78.06 zł / szt
96.01 zł gross
Lokówko-suszarka Concept KF1310 dla ułożenia nowoczesnych fryzur i łatwych fryzur. Dostępna w trzech żywych i modnych kolorach.
Powody, dla których warto posiadać KF-1310:
- Każda kobieta chce być atrakcyjna i piękna, nie tylko dla mężczyzn, ale przede wszystkim dla samej siebie. Lokówko-suszarka Concept KF-1310 jest przeznaczona do układania super fryzur nie tylko , na bale i imprezy, ale także do tych codziennych.
- Dzięki lokówko-suszarce marki Concept ułożenie włosów staje się niezykle łatwą i przyjemną czynnościa. Pomocna jest tu duża moc 400 W, jak i dwie wymienne końcówki o średnicy 20 i 16 mm.
- Lokówko-suszarka posiada 2 prędkości pracy oraz 3 stopnie temperatury pracy.
- Produkt jest niezykle wygodny w użyciu, nie ma potrzeby, aby obracać całą lokówkę w celu zakecenia pasm.Wystrczy zwolnić szczotki jednym przyciskiem. Zapewnia to łatwe tworzenie fal na włosach.
- Przewód zasilający o długości 190 cm, może być obracany o 360 ° , zapewniając tym samym komfort użycia.
- Dzięki praktycznemu oczku do zawieszenia można umieścić ją wszędzie tam, gdzie będzie to najwygodniejsze.
Technical Specifications
| Brand | Concept |
|---|---|
| Moc | 400 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Jonizacja | Nie |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Akcesoria w zestawie | 2 okrągłe szczotki o średnicy 20 i 16 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 640 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 310 x 90 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |