lokówki
Lokówka Pro Soft Curl CI6525
- Szczotka obrotowa: Nie
- Funkcja pary: Nie
- Regulacja temperatury: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
76.34 zł / szt
93.90 zł gross
| Weight | 554 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 130 x 370 cm |
Technical Specifications
| Brand | Remington |
|---|---|
| Szczotka obrotowa | Nie |
| Funkcja pary | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Czas nagrzania | 30 |
| Jonizacja | Tak |
| Maks. średnica | 25 |
| Powłoka | Ceramiczno-tytanowa |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 130 x 370 x 62 mm |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |