chodziki/jeździki
Little Smoby jeździk online
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600140503WEB
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
78.03 zł / szt
95.98 zł gross
Jeździk w opływowych kształtach, z kierownicą, schowkiem oraz mechanicznym klaksonem.
| Weight | 1960 kg |
|---|---|
| Dimensions | 205 x 270 x 515 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600140503WEB |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Wymiary | 54 x 27 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |