PDU
Listwa zasilająca Basic PDU Series 16A C20 Input 12xC13 Outlet
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy:0 40
- Temperatura przechowywania: -20 60
- Wysokość nad poziomem morza: 3000m
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzeciążeniowe
- Porty zasilania we.: IEC-C20
- Full specification
Status: Out of stock
195.67 zł / szt
240.67 zł gross
PUD PE0212 z serii Basic PDU zawiera 12 gniazd AC, dostępnych w konfiguracji IECC lub NEMA. Listwa PE0112 charakteryzują się oszczędzającą miejsce konstrukcją 1U, która pozwala na montaż pionowy na zewnątrz szafy Rack, co pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni w serwerowni, przy jednoczesnym zapewnieniu 12 gniazd AC.
- Oszczędność miejsca - zajmuje 1U szafy rack
- Modele z wyjściami IEC lub NEMA
- Zabezpieczenie nadprądowe
- Wykonane z aluminium
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 12 x IEC-C13 |
| Wymiary | 48.2 x 4.44 x 4.5 cm |
| Waga | 0.63 |
| Certyfikaty | LVD |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 240 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1343 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 703 x 112 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |