latarki
Latarka Koci Domek Gabi 16 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
GD00026
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
13.90 zł / szt
17.10 zł gross
Latarka z motywem Koci Domek Gabi to wyjątkowo atrakcyjny zestaw prezentowy dla Twojego dziecka.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | GD00026 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Koci Domek Gabi |
| Wymiary | 16 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 110 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |