latarki
Latarka duża Hello Kitty 16 x 4,5 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
HK50197
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
12.90 zł / szt
15.87 zł gross
Duża latarka Hello Kitty
Latarka z motywem Hello Kitty to wyjątkowo atrakcyjny zestaw prezentowy dla Twojego dziecka.
| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 120 x 210 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | HK50197 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Hello Kitty |
| Wymiary | 16 x 4,5 cm |
| Waga | 67 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |