latarki
Latarka Aluminium 250 LM
- Czas pracy na baterii/bateriach: 1.5
- Zasięg: 180
- Wymiary:
15 x 3,5 cm
- Full specification
Status: Out of stock
59.00 zł / szt
72.57 zł gross
| Weight | 155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 120 x 210 cm |
Technical Specifications
| Brand | Duracell |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 1.5 |
| Zasięg | 180 |
| Wymiary | 15 x 3,5 cm |
| Waga | 120 |
| Akcesoria w zestawie | 3 x Bateria AAA |
| Strumień świetlny | 250 |
| Typ | Ręczna |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |