Lampki
Lampka nocna Teddy Bear
- Źródło światła: Diody LED
- Maks. moc (na źródło): 1
- Rodzaj: Nocna
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
42.07 zł / szt
51.75 zł gross
Lampka nocna Teddy Bear
Bezprzewodowa lampka nocna w uroczym kształcie, wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa będzie uspokajającym i zapewniającym poczucie bezpieczeństwa towarzyszem snu Twojego dziecka.
- 5 tonacji kolorystycznych zmieniających się automatycznie lub w momencie dotknięcia
- 4 różne tryby świecenia (delikatne białe światło, wolna i szybka zmiana kolorów, kolor stały)
- Bezprzewodowa lampka z pilotem w zestawie pozwala na ustawienie jej w dowolnym miejscu
- Nienagrzewającą się konstrukcja z miękkiego tworzywa sztucznego jest bezpieczna dla dziecka
| Weight | 201 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 100 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tracer |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Maks. moc (na źródło) | 1 |
| Rodzaj | Nocna |
| Wymiary | 13,5 x 10 x 10 cm |
| Waga | 170 |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Gwint | brak |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |