markowe
Lalka Yummiland Lip Gloss, Lulu Raspberry
- Nr katalogowy:
545965-EUC/545989
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
53.90 zł / szt
66.30 zł gross
Yummiland Lip Gloss Dolls: Licensed Sweets
Noś swoją lalkę i błyszczyk zawsze przy sobie dzięki dołączonemu breloczkowi. Tyle zabawnych postaci do kolekcjonowania!
- 6 nowych postaci z unikalnymi kombinacjami smaków
- Tajemniczy kolor włosów i stroju do odkrycia za pomocą zimnej wody
- Niespodzianki w opakowaniu (modne dodatki, błyszczyk i zapach)
- Dwukolorowy design ze specjalnym dwukolorowym błyszczykiem
Stwórz własny dwukolorowy błyszczyk w 3 prostych krokach:
- Otwórz bazę błyszczyku
- Dodaj kolorowy, pachnący składnik
- Wymieszaj i gotowe!
Technical Specifications
| Brand | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 545965-EUC/545989 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Yummiland |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 6 x 20 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 130 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |