markowe
Lalka Steffi projektant mody
- Nr katalogowy:
105733677
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
27.92 zł / szt
34.34 zł gross
SL Steffi projektantka mody
Steffi z 13-częściowym zestawem mody, do stworzenia ponad 30 różnych kreacji.
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105733677 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Steffi Love |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 5 x 32,5 cm |
| Wysokość | 29 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 225 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 120 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |