markowe
Lalka Rainbow High Be Dazzling, Vivienne Rouge
- Nr katalogowy:
597803-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 13 in stock
112.64 zł / szt
138.55 zł gross
Rainbow High Be Dazzling Fashion Dolls - Vivienne Rouge (czerwona) to wyjątkowa lalka z kolekcji Be Dazzling, która łączy modę z kreatywną zabawą. Vivienne Rouge zachwyca czerwonymi włosami i efektownym strojem, który można ozdobić dołączonymi kryształowymi, tęczowymi naklejkami oraz aplikatorem do personalizacji. Lalka jest w pełni artykułowana, co pozwala na realistyczne pozowanie, a zestaw zawiera dodatkowe akcesoria, by stworzyć własny, błyszczący look. Idealna dla młodych projektantów mody i kolekcjonerów pragnących skompletować całą drużynę Rainbow High.
Technical Specifications
| Brand | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 597803-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Rainbow High |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,5 x 8 x 30,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 220 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |