klasyczne
Lalka Natalia chodząca ze smartfonem 41cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
143090
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
94.50 zł / szt
116.24 zł gross
Lalka Natalia chodząca ze smartfonem 41cm
- Sterowana na podczerwień, smartfon musi być skierowany z bliskiej odległości w stronę klatki piersiowej
- Samodzielnie chodzi, mówi po polsku i angielsku, reaguje na przyciski smartfona
- Funkcja try me, wszystkie funkcje aktywne po przestawieniu przełącznika na pleckach
- Funkcje smartfona: nauka liczenia od 1 do 10, 2 pytania związane z liczbami, 3 frazy na temat robienia zdjęć, mówi, literuje i śpiewa o alfabecie, nauka zegara, 2 frazy dotyczące czasu, 3 frazy na temat smakołyków, 4 frazy dotyczące aktywności, 2 wesołe melodie, uruchamia funkcję chodzenia, nauka nazw dni tygodnia i miesięcy, rozmowa przez telefon
- Zmiana trybu na j. polski/angielski
Baterie: lalka 3 x AA 1,5v, smartfon 3 x AG13 - załączone demonstracyjne.
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 143090 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,5 x 44,5 x 13 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 41 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia |
| Weight | 1095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 240 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Free | Free |
| DPD Pickup (AB) | Free | Free |