markowe
Lalka L.O.L. Surprise OMG Entry, Candylicious
- Nr katalogowy:
595618-EUC/595625-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
60.81 zł / szt
74.80 zł gross
Lalka L.O.L. OMG Entry, Candylicious
Lalka L.O.L. Surprise OMG Entry przeniesie świat mody do dziecięcej zabawy. Candylicious olśniewa wyglądem i z pewnością zachwyci każdą małą fashionistkę.
Technical Specifications
| Brand | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 595618-EUC/595625-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | L.O.L. Surprise |
| Seria | O.M.G. |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 7 x 28 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 155 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |