markowe
Lalka Barbie Baśniowe przebieranki
- Nr katalogowy:
JCP74
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
69.00 zł / szt
84.87 zł gross
Lalka Barbie Baśniowe przebieranki
Dowolnie łącz akcesoria, aby stworzyć ponad 10 stylizacji z zestawem Barbie Baśniowe przebieranki! W tym zestawie modowym znajdziesz 8 elementów, takich jak ogon syrenki, skrzydełka, spódniczka i akcesoria. Wystylizuj lalkę Barbie, aby dopasować jej wygląd do przeróżnych baśniowych przygód, którymi kieruje wyobraźnia, od morskich głębin aż po podniebne przestworza! Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
- Dowolnie łącz akcesoria, aby stworzyć ponad 10 stylizacji dla lalki Barbie z zestawem Barbie Baśniowe przebieranki!
- W tym bajkowym zestawie modowym znajdziesz 8 elementów, takich jak ogon syrenki, skrzydełka wróżki, spódniczka i akcesoria.
- Wystylizuj lalkę Barbie, aby zmienić jej wygląd i przeżywać bajkowe przygody od morskich głębin aż po podniebne przestworza!
- Załóż lalce ogon syrenki lub spódniczkę. Przyczep wróżkowe skrzydełka. Uzupełniaj stylizacje królewskimi opaskami do włosów i naszyjnikami.
- Dzieci od 3 roku życia mogą dowolnie przebierać lalkę Barbie i zanurzać się w świecie magicznych opowieści.
Technical Specifications
| Brand | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | JCP74 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Barbie |
| Seria | Barbie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25.4 x 5 x 32.3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Materiał tekstylny |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 255 x 325 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |