ładowarki
Ładowarka USB do akumulatorów AA/AAA, czarna
- Rodzaj: Sieciowa
- Liczba akumulatorów: 4
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwzwarciowe
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
28.60 zł / szt
35.18 zł gross
Ładowarka USB do akumulatorów AA/AAA, czarna
- Do szybkiego i łatwego ładowania akumulatora
- Nadaje się do 1-4 akumulatorów AA lub AAA
- Kompaktowa i lekka konstrukcja
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Sieciowa |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Czas ładowania (min.) | 4 |
| Akumulatory w zestawie | Nie |
| Wymiary | 86 x 71 x 36 mm |
| Waga | 67 |
| Funkcje specjalne | Wskaźniki ładowania: czerwony - ładowanie, zielony - zasilanie włączone lub całkowicie naładowane |
| Rozmiar | AAA |
| Ogniwo | Ni-MH |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 85 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |